loading

زیر سازی نما

وزن سبک، سرعت‌بالای تولید و اجرا و از همه مهم‌تر دقت بی‌نظیر دیوارهای ساخته‌شده از مقاطع 9 و 15 سانتیمتری نورد سرد به روش CAD/CAM (نیوزلندی) استفاده از این دیوارها را برای زیرسازی نماهای خاص و خشک بسیار مناسب کرده است.

ازآنجاکه در نماهای خشک مانند سفال نما (تراکوتا)، سرامیک نما، سنگ خشک، کامپوزیت پانل‌ها، چوب نما (ترمو وود) و سمنت بردها، برای اتصال مستقیم مصالح یا اتصال پروفیل‌ها و ریل‌های ویژه آن‌ها نیاز به شاسی و زیرسازی مناسب و دقیق است و در نما همچنین می‌بایست فریم انتظار پنجره و دیگر بازشوها را نیز در نظر داشت، طراحی و تولید دیوارهای نما به روش ال‌اس‌اف بسیار راهگشا خواهد بود.

دقت بالای تولید و نصب به‌شرط اجرای مطلوب سازه اصلی و اندازه‌گیری دقیق پیش از طراحی، این امکان را فراهم می‌کند که پروفیل‌های مناسب عمودی و افقی در هر قسمت موردنیاز و پروفیل‌های پیرامونی بازشوها با دقت بالا در محل مورد نظر قرارگرفته و کار نصب نمای اصلی و اتصالات و ریل‌های آن را بسیار ساده، سریع و دقیق کند.

همچنین از سطح داخلی دیوارهای LGS نصب شده روی نما نیز می‌توان برای نصب مستقیم گچ‌برگ یا دیگر مصالح درای وال به‌منظور پوشش داخلی بنا استفاده کرد.

ضمن آنکه از فضای 9 و 15 سانتیمتری داخلی پروفیل‌های C شکل نیز برای نصب انواع عایق‌های صوتی و حرارتی استفاده می‌شود.

برخی عایق‌های حرارتی و رطوبتی (مانند بخار بندها) را نیز می‌توان رو سطح بیرونی شاسی LGS پیش از اجرای نمای اصلی به‌سادگی نصب نمود.

      09369398365homeفروشگاه